Hakkımızda

Ankara kombi bakım ve arıza hizmetleri

 2000 yılından bu yana elde ettiğimiz deneyim ve bilgi birikimi sayesinde, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden sapmayan firmaların sektörde hak ettiklere yere gelecekleri inancını prensip edinmiş olan firmamız,kombi bakımı,kombi servisi,doğalgazlı brülör ve kazan sistemlerinin satış sonrası teknik servis hizmetlerini yürütmektedir.
 
Bildiğiniz gibi, yıllardır kullanmakta oduğunuz doğalgazlı ısıtma sistemleri üstün güvenlik özelliklerine sahip ve bir çoğu yurt dışında üretilen ürünlerdir. Teknik müdahale yapıldığında servis elemanı size, üzerinde firma bilgileri bulunan bir bakım onarım formu vermek ve bu forma değişen yedek parça adını, aldığı ücreti garanti açısından yazmak zorundadır.
 
Doğalgaz, su ve elektrikle muhatap olan kombi cihazlarınızın bakımını düzenli olarak yaptırmanız can ve mal güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Fakat dikkat edilmesi gereken bir konu, ister kombi bakımı için olsun isterse kombi arızası için olsun kesinlikle cihazınızı söktürüp evinizden servise götürmelerine müsaade etmeyiniz. Çünkü bu şekilde bir teklifte bulunan servis elemanı ya konusunda bilgi sahibi değildir yada sizden yüksek ücret almak için uyguladığı bir yöntemdir. Cihazınızdaki her türlü arıza evinizde onarılabilir.
 
 

Firmamızın mesleki yeterlilik belgesi mevcuttur. vaillant kombi arıza bakım servisi akyurt vaillant kombi servisi. sarayköy vaillant kombi kazan brülör servisi. akyurt vaillant kazan pursaklar protherm servisi. Anıttepe Vaillant Servisi, keçiören protherm servisi. Yenimahalle protherm servisi. Batıkent protherm servisi. Saimekadın , vaillant kombi servisi. Oran Şehri , Esertepe , Şentepe Vaillant Servisi, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş Vaillant Servisi, Kurtuluş , Söğütözü Vaillant Servisi, Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi Vaillant Servisi, Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe Vaillant Servisi, Kolej , Maltepe , Siteler Vaillant Servisi, İskitler Vaillant Servisi, Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere Vaillant Servisi, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar Vaillant Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim Vaillant Servisi, Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe Vaillant Servisi, Konutkent , Bilkent , Ayrancı Vaillant Servisi, İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent Vaillant Servisi, Bağlum Vaillant Servisi, Abidinpaşa , Subayevleri Vaillant Servisi, Karapürçek Vaillant Servisi, Hasköy , Ufuktepe Vaillant Servisi, Aydınlıkevler Vaillant Servisi, Ümitköy, Pursaklar , Elvankent Vaillant Servisi, Bağlıca , Ulus, Etlik Vaillant Servisi, Emek Vaillant Servisi, Demetevler Vaillant Servisi, Bahçelievler Vaillant Servisi, Kızılay Vaillant Servisi, Gölbaşı Vaillant Servisi, Altındağ , Balgat Vaillant Servisi, Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar Vaillant Servisi, Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen Vaillant Servisi

VAİLLANT TEKNİK SERVİSİ OLARAK YARARLI BİLGİLER

VAİLLANT KOMBİ ARIZA KODLARI 

Ecotec Kombi Arıza Kodları ;

F00 Arıza Kodu : Petek tesisat suyunuzda anormallik olduğunu gösterir. 

F01 Arıza Kodu : Peteklerinize yönlendirilen suyun dönüşünde sorun var demektir.

F02/F91 Arıza Kodu : Ecotec Kombi Boyler Doldurma Sensörü Bağlantılarında Problem Olduğunu gösterir.. Senyörlerde de bazı Problem Olabilir, servis çağırmalısınız.

F03/F91 Arıza Kodu : Boyler sensörünüzün bağlantı kablolarında kopma veya çıkma olabilir. Servisin görmesi gerekir.

F10 Arıza Kodu :  F10 Hatası ve F00 Hatası İle aynı anlamı taşır. Peteklerdeki suyun seviyesini ölçen sensörlerde hata var demektir. Servis ile görüşünüz.

Ecotec Kombinizde olası Hata Kodları & Ecotec kombi Ariza Kodlarının açıklamaları Nelerdir ?

Ecotec Kombi Hata & Arıza Kodlarının Açıklamaları

F11 Arıza Hata Kodu :Kombinizin peteklerine giden suyu ölçen sensörde deformasyon var demektir. Servis çağırarak değişimi gereklidir.

F13 Arıza Hata Kodu :Boyler sensörünüz arızalı, kablolarınızın kontrol edilmesi veya değiştirilmesi gerekir.

F13/F91 Arıza Hata Kodu :Boylerinizde hazır bekleyen suyunuzun değerini ölçen sensörde arıza var demektir. Servisimizle irtibat kurunuz.

F20 Arıza Hata Kodu : Peteklerinize giden suda aşırı ısınma var, hararetin gereginden fazla yükseldiğini işaret eden bu kodu gördüğünüzde kombinizi asla çalıştırmayınız.

F22/F23/F24 Arıza Hata Kodu : Su basıncınızın olması gereken değerin altında olduğunu gösterir. Doldurma musluğunuzu açarak su basıncınızı 1.5 bara getiriniz.

F25 Arıza Hata Kodu :Termo kompakt kablolarınızda kopma olduğunda bu uyarıyı alırsınız. Değişimi gereklidir.

F27 Arıza Hata Kodu : Ateşleme ile ilgili bir sorun var. 

F28 Arıza Hata Kodu : Gaz gelmemesinden dolayı veya başka bir sebepten dolayı ateşleme olmadığını belirten koddur.

F29 Arıza Hata Kodu : Cihazınız çalışıyor ama gaz gelmiyor.

F32 Arıza Hata Kodu :Baca fanınız arızalı.

F49 Arıza Hata Kodu :Voltajınızda dalgalanma var veya voltajınız düşük

F61/F62 Arıza Hata Kodu :Gaz valfiniz arızalı veya ana kartınız görevini yapmıyor. Servisimizle irtibata geçiniz.

F63 Arıza Hata Kodu : Elektronik kartınızdaki işlemcinizin hatalı görev yaptığını veya hiç görev yapmadığını belirtir.

F64/F72 Arıza Hata Kodu :Kalorifen çıkış veya dönüş suyunu denetleyen sensörünüzde sorun var.

F65 Arıza Hata Kodu :Elektronik sisteminizde aşırı ısınma uyarısı.

F67 Arıza Hata Kodu : Ana işlemci görevinde bulunan elektronik kartınız arızalı

F70 Arıza Hata Kodu : Ana kart ya da ekran kartınız değişmişse ve bu uyarıyı alıyorsanız cihaz ayarlarınız yapılmamış demektir.

F71 Arıza Hata Kodu : Kalorifer suyunuzun sıcaklık değerini ölçen sensörünüzde arıza var demektir.

F73/F74 Arıza Hata Kodu :Kombideki basıncı ölçen sensörde hata var demektir.

F75 Arıza Hata Kodu :Sirkülasyonu sağlayan pompanız yeterli düzeyde çalışmıyor veya hiç görev yapmıyor. Kontrol ettiriniz.

F76 Arıza Hata Kodu : Sıcak su üreten ana eşanjörünüzde aşırı hararet var demektir.

F77 Arıza Hata Kodu : Yoğuşmalı cihazlarda yoğuşma suyu pompası görev yapmıyor demektir. Ekip çağırınız.

F80/91 ArızaHata  Kodu : Kablo bağlantılarınızın birinde hata var demektir.

F81 Arıza Hata Kodu : Sistem hava yaptığında görülen bir koddur.

 
 
 
 
 
 
Sayfamızı Paylaşın