Ankara Vaillant Servisi

Ankara Vaillant Servisi

                                                                                       ANKARA VAİLLANT SERVİSİ
 
Vaillant teknik Ankara Servisi kombi. klima. şohben. kazan. brülör gibi cihazlarla bakımıyla ilgili bilgi ve deneyimlerimizle ankara nın yıllar içerisinde oturttuğumuz kaliteli teknik servis hizmeti anlayışımızı, sorunsuz müşteri memnuniyeti ve hizmet zenginliği ile birlikte, siz değerli müşterilerimizin, değişilmez bir yardımcısı olmaktır. Her cihazda olduğu gibi vaillant cihazlardada kombi bakımı çok önemlidir. Cihazların yıllık periyodik bakımlarını aksatmamak gerekmektedir. Cihazlarınız uzun sure bakımdan geçmediği durumlarda cihazlarda uç yollu vana. pompa.fan motoru ve elektrotlarda arızalar oluşur. Arıza durumlarındada yüksek maliyetlere cihazinizin tamiri söz konusu olabilir.bu gibi durumlarla karşılaşmamak için cihazlarımızın her yıl bakımlarını aksatmadan yaptırmamız gerekmektedir.
 
VAİLLANT TEKNİK SERVİSİ OLARAK ANKARANIN HER BÖLGESİNE HİZMET VERMEKTEYİZ.EVLERİNİZDE BULUNAN VAİLLANT KOMBİ. KAZAN. BRÜLÖR GİBİ CİHAZLARINIZIN ARIZA BAKIM VE ONARIMLARINI YAPMAKTAYIZ. SERVİSİ EKİPLERİMİZ GENİŞ KADROSUYLA EN KISA ZAMANDA HİZMET VERMEKTEDİR.CİHAZLARINIZDA OLUŞABİLECEK ARIZA DURULARINDA BİZE OLAŞACAĞINIZ HİZMET NUMARAMIZ.
 
kombi bakımında dikkat etmemiz gereken durumlar öncelikle kombi bakımı yaptıracağım servisi iyi seçmem gerekir bu işlemi yaptıracağım servisler güvenilir ve işinin ih ehli kişiler omkası gerekmektedir aksi takdirde biz bakım yaptırarak perfırmans artmasını beklerken tam tersi olabilir biz bakım yaptırdak diye içimiz rahat ederken acaba kombu iz gerekli bakımdan geçtim kombu bakımı için evimize gelen servesin i öncelike cihazı çlaştırıp sıcak su ve kalorifer performansını kontrol etmesi gerekmektedir eğer bi sorun yoksa cihazın o kalorifer suyu boşaltılır genleşme tankını havası kontrol edilir yeterli hava yok ise hava ilavesi yapılır eğer tankta patlak delik varsa değişmesi gerektiği bilgisini verin ca cihazın fan motoru sökülür yıkanıp la yalanır rulman sesi varmı kontrol edilir cihazın brulörü sökülür rulman brulörü sokulur ve yıkanır bujiler zımparalanarak temizlerin elektrik süpürgisi ile cihazın içinin tü tozu alınır ve cihada herhangi bir su kaçağı varmı kontrol edilir sonrasında cihazın tesisat dilitresi temizlerin cihaza iki üç kez su du doldurulurark tahliye musluğundan boşaltılarak temizlenir cihazda sökülen paralar titizlikle terar monte edilir cihazın suyu doldurulur ve peteklerin havalır alınır cihaz çalıştırılır ve cihazın ga basınç minimum ve maximum basınç ayarları yaılır sıcak su ve kalorifer perfıormansı tekrar kontrol edilir her ikisindede sorun yoksa cihaz müsteriye teslim edilir sağlakıl bir çalışma için bu işlemlerin eksiksiz şekilde yapılması gerekmektedir 
 
312 330 26 98
0554 592 40 35
 
 
Sayfamızı Paylaşın