Tesisat Temizliği

Kombi Tesisat Temizliği

kombi bakımı nın önemi kadar tehsisat temizliğide çok çok önemlidir. Bunun için iki yılda bir tehsisat temizliği yaptırmamız gerekmektedir.tehsisat temizliği hem cihazımız için hemde evimizin ısısı için önemlidir.Kimyasal temizleyiciler ile yapılan kalorifer temizliği hem cihazınızı hem de kalorifer peteklerinizi temizleyerek ekonomik ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.Kimyasalların içeriğinde hiçbir zarar verici asit bulunmamaktadır bu yüzden tüm cihaz ve peteklerinizde güvenle kullanabiliyoruz.
 
Periyodik olarak her 5 YIL da bir uygulanması gerekmektedir.Çünkü; suyun içerisinde ısıyla birlikte oluşan demir oksit ve diğer aşındırıcı kimyasallar peteklerinizin yüzeyinde katman oluşturarak ısınma verimini düşürmektedir.
 
Ayrıca temizlik esnasında ilaçlı su kombinizin içerisinde de sirkülasyon yaptırılarak cihazınızın içerisinde oluşan zararlı maddeleri de temizlemektedir.
 
Her yıl çeşitli nedenlerle arıza yapan veya su akıtmaya başlayan cihazların büyük bölümü suyun içerisinde bulunan aşındırıcı kimyasallardan kaynaklanmaktadır.Her çeşit,yeni yada eski tüm cihazlarınızda bu temizliği yaptırmanızı öneriyoruz.
 
Yaklaşık uygulama süresi 1 saattir.
 
Sayfamızı Paylaşın